edebiyatdersi.net | Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Edebiyatı, Dil ve Anlatım dersleri için kaynak site » Öğretmen Platformu Açıldı

Buradasınız : Ana Sayfa // Genel // Öğretmen Platformu Açıldı

Öğretmen Platformu Açıldı

Tüm öğretmenlerimizi bir araya getirmek ve öğretmenlerimizin bilgilerini,tecrübelerini,dökümanlarını , düşüncelerini paylaşması ve fikir alış verişinde bulunmaları için yeni bir platform oluşturduk.

Sitemizde Türkiye ve Dünyadaki eğitim sistemleri , eğitim politikaları ,güncel eğitim gelişmeleri ,eğitim ile iligli bilgiler,dökümanlar,öğretmenlerimizin kullandığı yöntem ve teknikler ,ileri sürülen yeni görüşleriöğrencilerle yapılan farklı etkinlikler, Avrupa projeleri hakkında bilgi ve tecrübeler, yurtdışından eğitime dair gelişmeler vs. Kısacası eğitime dair her konuda paylaşımlardan yararlanabilir ve siz de paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Öğretmen platformu forum bölümünde eğlenceli ve ilginç eğitim uygulamalarına ve eğitim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Öğretmen Platformu. Com’u geliştirmek ve canlandırmak için desteğinizi bekliyoruz. Gündelik memur haber sitelerinin aksine öğretmenler için mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı amaç edindiğimiz sitemiz alanında Türkiye’de ilk ve tektir. Bu yüzden internette hemen hemen herkes tarafından bilinen bir çok site tarafından içeriklerimiz taklit edilmekte ve zaman zaman iznimiz olmaksızın kopyalanmaktadır.

Çalışmalarımız bazen bir kaç gün bazen bir kaç haftalık yoğun çalışmalar ile ortaya çıkmakta ve sizlerin bilgisine sunulmaktadır. Bunu hiçbir karşılık beklemeden yatığımız sitemizde sadece elinizdeki dökümanlarınızı forumumuzda paylaşarak ya da forumumuzda yapılan paylaşımlara düşüncelerinizi katarak destek olabilirsiniz.

Dilerseniz sitemizde yazar ya da editör olarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.Şuan için 3 Editör ve 2 kişilik yazar kadrosuyla yoluna devam eden sitemiz siz değerli meslektaşlarımızın da katılımıyla günden güne daha da büyüyecektir.

İletişim adreslerimiz:
Sitemiz: www.ogretmenplatformu.com
Facebook.com/Ogrtmnplatformu
Twitter.com/Ogrtmnplatformu
Mail: ogretmenplatformu@gmail.com
Forum: forum.ogretmenplatformu.comYorum YapınReklam

Linkler

Yandex.Metrica

Copyright © 25.10.2006-2017 edebiyatdersi.net | Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Edebiyatı, Dil ve Anlatım dersleri için kaynak site. Tüm hakları saklıdır.
iletişim: edebiyatdersi1@gmail.com